Naujas rytietiško kilimo kvėpavimas

posted in: BLOGAS | 0

Taigi,persiški kilimai jau kuris laikas yra patys madingiausi ir geidžiamiausi visuose interjeruose. Nors jie niekada ir nebuvo dingę – klasikiniuose prabangiuose interjeruose visuomet išvystume vieną kitą rytietišką kilimą. Tačiau naujausia tendencija – rytietiški kilimai moderniuose, minimalistiniuose interjeruose. Kartais viskas ko reikia – tai stiprus spalvinis akcentas, tačiau paveiklai jau atsibodę, ir nefunkcionalūs – ir štai mums į pagalbą ateina kilimas. Ne, ant sienos jo dar nekabiname, tačiau tiesiame visur – virtuvėje, vonioje, prieškambaryje, miegamajame prie lovos… Toks kilimas būtinai turi turėti vintage prieskonį, t.y. turi atrodyti panaudotas, patrintas ir nuvaikščiotas – tada interjere kur ypatingą jaukumą. Mano favoritai – persiškų raštų raudoni, oranžiniai kilimai, tačiau taip pat jaučiu dideles simpatijas ir indėniškų, pietų amerikos genčių raštuotiems kilimams.

Rytietiško rašto kilimas gali pasitarnauti ir vonioje, kad ryte stovėti prie veidrodžio būtų šilčiau. Juodi elementai ir vintažinis spintelių dizainas – puikūs vintažinio kilimo kompanjonai.

Kilimo spalvos nebūtinai turi būti klasikinių rausvų, oranžinių tonų. Pilki, žalsvi, melsvi kilimai gražiai įsilieja į modernius interjerus nediktuodami savo stilistikos.

Indėniškų raštų, tokios neaiškios spalvos, jog atrodo lyg ilgą laiką dėvėti ir prikelti naujam gyvenimui kilimai dera tiek skandinaviškai eklektiškuose, tiek moderniuose, betono kupinuose interjeruose. Šiuo atveju kilimas tik lengvas fonas akims.

Kartais užtenka tik kilimo, kad kambarys įgautų dvasią ir jausmą. Šiuo atveju – paprastas minimalistinis miegamasis virto romantiška erdve, ir vien tik klasikinių kilimo raštų bei pastelinės melsvos jo spalvos dėka.

 

(nuotraukos iš www.pinterest.com portalo)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *